Kubek z twoim pupilem

Personalizowany kubek z psem

Niektórzy na tapetę ustawiają sobie zdjęcie swojej drugiej połówki, a niektórzy… też, ale tej trochę mniejszej i bardziej kudłatej 🙂 Tak samo jest u mnie z kubkami, nie brakuje tych, którzy uwielbiają swoich pupilów i największą radość sprawia im każda rzecz przypominająca im o nich.

Portret ze zwierzakiem

Pierwszym z pomysłów co podarować osobie, która ma swojego ukochanego zwierzaka jest kubek z portretem i pupilem jednocześnie. W tym przypadku klientka zdecydowała się na kubek z psem swojej mamy umieszczonym w jej ramionach. Ten wariant sprawdzi się jako kubek z kotem a także każdym innym zwierzątkiem, które zmieści się w objęciach portretowanej osoby.

Nie tylko pies i kot

Przy większych zwierzętach lepiej sprawdzi się ujęcie ich samych, co nie znaczy, że tych mniejszych tak nie możemy! Do kompozycji jaką tworzą zwierzęta dobieram także kształt naczynia. Powyższy emaliowany kubek z koniem, a nawet dwoma, dzięki walcowatemu kształtowi nie zniekształcił konikom nóżek i pozwolił w naturalny sposób je wykadrować. Dodatkowo ma swojski, rustykalny charakter co idealnie łączy się w spójną całość. Z tego względu poniżej widnieje filiżanka z kotem dla podkreślenia wrodzonej elegancji tych stworzeń. Kubek z każdym pupilem jest dla mnie zawsze nowym, projektowym wyzwaniem!

Subtelny dodatek

A może lubisz niedopowiedziane wzory i wolisz raczej subtelne dodatki niż bogato ilustrowane kubki? Zamiast wybierać kubek z psem można pozostać przy jego śladach lub innych psich, i innych zwierzaków, symbolicznych skojarzeniach. Może to być kolorowa obróżka, ulubiona miseczka czy zabawka. Taki dodatek może występować zarówno samodzielnie jak i towarzysząc innemu, głównemu wzorowi.

Spersonalizowany podpis

Kolejnym elementem, który może ozdobić kubek z pupilem jest personalizowany napis. Powyższy kubek z kotem i psem posiadają dwa podpisy, których sens zna jedynie ich opiekun. Dodatkowo portrety zostały wyjątkowo wykonane samą linią, dlatego zwolennicy minimalizmu też coś u mnie znajdą. Personalizowany kubek z psem i innym zwierzakiem może zawierać nie tylko jego imię, ale także coś co szczególnie się z nim kojarzy.

Twoja wizja

Jak dotąd nie brakuje Wam kreatywności i piszecie do mnie z przeróżnymi pomysłami. Przyznam szczerze, że projekt kubka z kotem faraonem był jednym z ciekawszych! Połączył w sobie dwie pasje osoby obdarowanej, jak się domyślam było to: zamiłowanie do Starożytnego Egiptu oraz kotów. Jeśli nie potrafisz zdecydować co powinien mieć namalowane kubek, który zamówisz, a Twoja głowa pęka od niepoukładanych skojarzeń, napisz mi o nich a wspólnie je poukładamy w ciekawy projekt.