Oryginalny prezent ślubny

Co kupić na prezent dla pary młodej?

Ślub to wielkie wydarzenie, ale też niestety źródło niechcianych prezentów. Co w takim razie najlepiej podarować nowożeńcom? Myślę, że przede wszystkich niech będą to przedmioty praktyczne, takie, które pomogą zacząć im ich wspólne, nowe życie. Takie, które latami będą im służyć w domu czy ogrodzie. Warto jednak zadbać by taki prezent niósł za sobą miłe skojarzenia i przypominał im o tym ważnym dniu, mimo upływającego czasu.

Ręcznie malowane kubki ślubne to właśnie połączenie pożytecznego z sentymentalnym. Dzięki maksymalnej personalizacji będą to kubki zupełnie wyjątkowe. Ważne też by taki kubek miał ciekawy i wygodny kształt a także niemałą pojemność na duże ilości ciepłej herbatki.

Całkowicie spersonalizowane kubki dla nowożeńców.

Najpopularniejsze kubki na ślub to właśnie te z portretami pary młodej. Często decydując się podarować portret nie mamy dobrych zdjęć konkretnych osób. Portrety w stylu ilustracyjnym wykonuję na bazie różnych zdjęć, które nie muszą być idealne ponieważ wychwytuję z nich najbardziej charakterystyczne cechy wyglądu i zamieniam w urocze wizerunki, które nie tracą na fizycznym podobieństwie. Portrety są malowane ręcznie, specjalnymi farbami i dzięki temu takie kubki ślubne są zupełnie wodoodporne i można bez obaw z nich korzystać.

Twój pomysł na prezent ślubny.

Mimo tego, że kubki z portretami to Wasz najczęstszy wybór to nie ograniczam się do wykonywania tylko takich. Jestem otwarta na wszelkie inne pomysły, które mogłyby udekorować kubki dla pary młodej. Zawsze rozważam każdy niestandardowy projekt i chętnie doradzam w tej kwestii. Jedyne co nas ogranicza to niewielkie rozmiary kubka i oczywiście prawa autorskie osób trzecich. Fajnym pomysłem będzie dodanie złotych obrączek, lub innego ślubnego motywu, lecz najlepiej subtelnego, tak by kubek przypominając o ślubie, nadawał się też do używania go na każdą okazję, w tym po prostu na codzień.

Pomóż urządzić im nowy dom: wybierz rodzaj kubka

Ostatnim etapem zamówienia kubków dla nowożeńców będzie wybór kształtu kubka oraz materiału, z którego jest zrobiony. Dokładniej o rodzajach kubków, na których tworzę możecie przeczytać tutaj: RODZAJE KUBKÓW BLOG. Wybierając rodzaj kubka możecie kierować się gustem pary młodej lub tym, w jakim stylu chcieliby urządzić swój dom. Kubek ceramiczny w kształcie dużej filiżanki sprawdzi się w większości wnętrz, choć najbardziej w tych eleganckich. Za to kubek emaliowany powinien trafić do fanów wsi oraz stylu rustykalnego.